dost drsný hlášky

18. července 2008 v 13:48 | konik♥ |  kecicky
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Když se stála fronta na blbost tak jsi do ní šel minimálně 3x co..?
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.To,že ti občas něco nedojde nění chyba české pošty..
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Koukám že tě navštívila moudrost,ale ty jsi nebyl doma..
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Povol si gumu od trenek,neprokrvuje se ti mozek..!!

Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Nechápu jak si mohl bejt nejrychlejší.....spermie!!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Tchoř je proti tobě navoněnej frajer...
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. S těma tvejma ubohejma kecama už jsi trapnej jak sirky v krabičce.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. To že žiješ neznamená ještě,že o to někdo stojí!!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Si tu platnej,jako pumpička od saní!!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Tebe potkat v noci v lese,tak se zakousnu do stromu a dělam že jsem suchá větev.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Řekla bych ti že jsi kráva,ale nechce se mi urážet ty ubohé,milé kravičky.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Jsi trapnej jako schody ve výtahu.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Kdyby blbost nadnášela,tak ty bys byl Superman!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Nečum..Plašíš mi dobytek..!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Běž si chvíli hrát na dálnici..
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ty si tak hnusnej,že by se z tebe daly vyrábět prášky na blití.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ty jsi snad ještě blbější, než jak vypadáš.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Je těžké být debilem, ale tys to zvládl..!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Když tě vidím, napadá mě že ještě musím vynést smetí!!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Jdi se zahrabat,příšery už nikoho nezajímají!!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Myslím,že ten poslední,koho zajímaly tvé kecy odešel před půl hodinou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leška :) Leška :) | Web | 19. července 2008 v 11:45 | Reagovat

zachvat :D:D:D:D:D:D:D:D:D

bohovskee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama